Home / Wiadomości  / Program peregrynacji kopii ikony Matki Bożej Częstochowskiej

Program peregrynacji kopii ikony Matki Bożej Częstochowskiej

Udostępnij!

Prezentujemy poniżej pełny program peregrynacji kopii ikony Matki Bożej Częstochowskiej w diecezji warszawsko-praskiej 2017-2018:
Dekanat radzymiński
02.09.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
03.09.2017 – parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie
04.09.2017 – Nowe Załubice
05.09.2017 – Kuligów
06.09.2017 – Józefów k. Radzymina
07.09.2017 – Wola Rasztowska
08.09.2017 – Dąbrówka
09.09.2017 – Niegów
10.09.2017 – Mostówka
11.09.2017 – Lucynów
12.09.2017 – Wyszków-Rybienko
Dekanat jadowski
13.09.2017 – Kamieńczyk
14.09.2017 – sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto
15.09.2017 – Gwizdały
16.09.2017 – Jadów
17.09.2017 – Strachówka
18.09.2017 – Sulejów
19.09.2017 – Szewnica
20.09.2017 – Kiciny
21.09.2017 – Urle
22.09.2017 – sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej
Dekanat Tłuszcz
23.09.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
24.09.2017 – parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu
25.09.2017 – Postoliska
26.09.2017 – Jasienica
27.09.2017 – Miąse
28.09.2017 – Franciszków
Dekanat stanisławowski
29.09.2017 – Poświętne
30.09.2017 – Pustelnik
01.10.2017 – Stanisławów
02.10.2017 – Dobre
03.10.2017 – Trawy
04.10.2017 – Pniewnik
Dekanat Mińsk Mazowiecki – Narodzenia NMP
05.10.2017 – Wólka Mińska
06.10.2017 – parafia Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim
07.10.2017 – parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
08.10.2017 – Mistów
09.10.2017 – Jakubów
10.10.2017 – Kałuszyn
11.10.2017 – Mrozy
12.10.2017 – Cegłów
13.10.2017 – Ignaców
14.10.2017 – Budy Barcząckie
15.10.2017 – Huta Mińska
Dekanat Mińsk Mazowiecki – św. Antoniego z Padwy
16.10.2017 – Wielgolas Brzeziński
17.10.2017 – Kołbiel
18.10.2017 – Rudzienko
19.10.2017 – Grzebowilk
20.10.2017 – Zamienie
21.10.2017 – parafia św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim
22.10.2017 – parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
23.10.2017 – Choszczówka Stojecka
24.10.2017 – Królewiec
25.10.2017 – Żuków
26.10.2017 – Chrośla
27.10.2017 – Dębe Wielkie
Dekanat siennicki
28.10.2017 – Siennica
29.10.2017 – Starogród
Przerwa świąteczna – uroczystość Wszystkich Świętych
30.10.2017 – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, Niegów–Samaria
31.10.2017 – Zgromadzenie Sióstr Służek NMP, Kobyłka
01.11.2017 – Zgromadzenie Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi, Zielonka
02.11.2017 – Mniszki Bose Zakonu NMP z Góry Karmel (Siostry Karmelitanki), Nowe Osiny
03.11.2017 – Wielgolas
04.11.2017 – Latowicz
05.11.2017 – Jeruzal
06.11.2017 – Kiczki
07.11.2017 – Guzew
Dekanat otwocki
08.11.2017 – Wiązowna
09.11.2017 – Glinianka
10.11.2017 – Ostrów
11.11.2017 – Otwock – Wólka Mlądzka
12.11.2017 – parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
13.11.2017 – parafia Niepokalanego Serca NMP w Otwocku-Śródborowie
14.11.2017 – Dom Księży Emerytów
15.11.2017 – parafia św. Wincentego a Paulo w Otwocku
16.11.2017 – parafia bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
17.11.2017 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze II
18.11.2017 – Parafia MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu
Dekanat Otwock-Kresy
19.11.2017 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku-Kresach
20.11.2017 – parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
21.11.2017 – parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
22.11.2017 – Karczew
23.11.2017 – Otwock Wielki
24.11.2017 – Stara Wieś
25.11.2017 – Celestynów
26.11.2017 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie
27.11.2017 – parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
28.11.2017 – parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach
Dekanat Sulejówek
29.11.2017 – Zakręt
30.11.2017 – Halinów
01.12.2017 – Długa Kościelna
02.12.2017 – parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
03.12.2017 – parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
04.12.2017 – Okuniew
05.12.2017 – Zabraniec
06.12.2017 – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
07.12.2017 – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)
Od 08.12.2017 roku do 16.02.2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej
Dekanat nowodworski
17.02.2018 – parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
18.02.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
19.02.2018 – Janówek
20.02.2018 – Skrzeszew
21.02.2018 – Rajszew
Dekanat legionowski
22.02.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
23.02.2018 – parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
24.02.2018 – parafia św. Jana Kantego w Legionowie
25.02.2018 – parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
26.02.2018 – parafia Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie
27.02.2018 – Jabłonna
28.02.2018 – Chotomów
01.03.2018 – Wieliszew
Dekanat wołomiński
02.03.2018 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie
03.03.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie
04.03.2018 – parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
05.03.2018 – Majdan
06.03.2018 – Duczki
07.03.2018 – Zagościniec
08.03.2018 – Helenów
09.03.2018 – Klembów
10.03.2018 – Ostrówek
Dekanat Kobyłka
11.03.2018 – Marki-Struga
12.03.2018 – Słupno
13.03.2018 – Nadma
14.03.2018 – parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
15.03.2018 – parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
16.03.2018 – Ossów
17.03.2018 – parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
18.03.2018 – Kobyłka-Maciołki
Dekanat zielonkowski
19.03.2018 – parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
20.03.2018 – parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
21.03.2018 – parafia św. Izydora w Markach
22.03.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Markach-Pustelniku
23.03.2018 – parafia NMP Matki Kościoła w Markach
Przerwa świąteczna – uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
24.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
25.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
26.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
27.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
28.03.2018 – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
29.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
30.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
31.03.2018 – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
01.04.2018 (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
02.04.2018 (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
03.04.2018 – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
04.04.2018 – parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
05.04.2018 – parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
06.04.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach
Dekanat tarchomiński
07.04.2018 – Nieporęt
08.04.2018 – Białobrzegi
09.04.2018 – Józefów k/ Legionowa
10.04.2018 – Stanisławów Pierwszy
11.04.2018 – parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
12.04.2018 – parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
13.04.2018 – parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
14.04.2018 – Ośrodek duszpasterski Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
15.04.2018 – parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
16.04.2018 – parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
17.04.2018 – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)
Dekanat bródnowski
18.04.2018 – parafia Matki Bożej Różańcowej
19.04.2018 – parafia św. Włodzimierza
20.04.2018 – parafia św. Marii Magdaleny
21.04.2018 – parafia św. Faustyny
22.04.2018 – parafia św. Jadwigi
23.04.2018 – parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
24.04.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła
25.04.2018 – parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
26.04.2018 – parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana
Dekanat rembertowski
27.04.2018 – parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
28.04.2018 – parafia Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
29.04.2018 – parafia św. Wacława
30.04.2018 – parafia św. Feliksa z Kantalicjo
01.05.2018 – parafia Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej
02.05.2018 – parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
03.05.2018 – parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
04.05.2018 – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej
Dekanat aniński
05.05.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie
06.05.2018 – parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
07.05.2018 – parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
08.05.2018 – parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu
09.05.2018 – parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
10.05.2018 – parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
11.05.2018 – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
12.05.2018 – parafia wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
13.05.2018 – parafia Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości
14.05.2018 – parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu
Dekanat grochowski
15.05.2018 – parafia św. Wincentego Pallottiego
16.05.2018 – parafia Bożego Ciała (Konkatedra Matki Bożej Zwycięskiej)
17.05.2018 – parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
18.05.2018 – parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
19.05.2018 – parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
20.05.2018 – parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
21.05.2018 – parafia św. Patryka na Gocławiu
22.05.2018 – parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
23.05.2018 – parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
25.05.2018 – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
26.05.2018 – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
26.05.2018 – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
27.05.2018 – parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
28.05.2018 – parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie
Dekanat praski
Przerwa świąteczna – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
29.05.2018 – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
30.05.2018 – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
31.05.2018 – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
01.06.2018 – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
02.06.2018 – parafia Chrystusa Króla na Targówku
03.06.2018 – parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
04.06.2018 – parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
05.06.2018 – parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
06.06.2018 – parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
07.06.2018 – parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
08.06.2018 – parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
09.06.2018 – parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (Katedra)
10.06.2018 – parafia Matki Bożej z Lourdes (Marianie)
11.06.2018 – parafia Matki Bożej Loretańskiej
12.06.2018 – Mazowiecki Szpital Bródnowski
13.06.2018 – Centrum Zdrowia Dziecka
14.06.2018 – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
15.06.2018 – Sanktuarium MB Ostrobramskiej
16.06.2018 – zakończenie peregrynacji – uroczysta procesja różańcowa z sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej do parafii Najczystszego Serca Maryi; uroczysta Eucharystia; przekazanie obrazu do kolejnej diecezji

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na instalację plików cookies na swoim urządzeniu więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close