Home / Wiadomości  / Reprezentacja Polski wylatuje do Rosji

Reprezentacja Polski wylatuje do Rosji

Podopieczni trenera Adama Nawałki w bazie w Soczi będą przygotowywać się do pierwszego spotkania na rosyjskim mundialu. Wczoraj natomiast nasza kadra pożegnała się z polskimi kibicami zwycięstwem na PGE Narodowym z Litwą 4-0.
Tuż po meczu strzelec jednej z bramek Dawid Kownacki nie krył radości z powodu swojego pierwszego trafienia w biało-czerwonych barwach.

Polska wylatuje do Rosji bez straconej bramki z Litwinami. Zdaniem stopera kadry Jana Bednarka to dobry prognostyk przed zbliżającym się turniejem.

Wciąż nie znamy obsady naszej bramki na rosyjski turniej. Łukasz Fabiański, który bronił w pierwszej połowie nie ukrywa, że mecz z Litwą także był elementem walki o bycie pierwszym bramkarzem na mundialu.

Pierwszy mecz na piłkarskich Mistrzostwach Świata w Rosji rozegramy w najbliższy wtorek. Naszym rywalem będą piłkarze Senegalu.