Home / Wiadomości  / Legia nie dała żadnych szans gdańskiej Lechii

Legia nie dała żadnych szans gdańskiej Lechii

Zła passa przerwana. Legia Warszawa wygrała pierwszy mecz na własnym stadionie w tym sezonie Ekstraklasy.
W sobotę stołeczni piłkarze pokonali 3:0 Lechię Gdańsk. Dwie bramki strzelił Guilherme, jedno trafienie zaliczył Nemanja Nikolić.
Po raz pierwszy przy Łazienkowskiej w roli trenera Legii wystąpił Jacek Magiera, który objął to stanowisko tydzień wcześniej.
Udało się zrealizować przedmeczowe założenia – podkreśla szkoleniowiec.

Mecz z Lechią wyznaczy standardy na kolejne spotkania.

Dobre nastroje w Legii mogą psuć złe relacje między właścicielami klubu. Większościowy udziałowiec Dariusz Mioduski chce odwołania zarządu, w którym zasiada mniejszościowy współwłaściciel Bogusław Leśnodorski.