Home / Wiadomości  / Legia wygrała z Leicester City w Lidze Europy

Legia wygrała z Leicester City w Lidze Europy

Piłkarze Legii Warszawa wygrali z Leicester City 1:0 (1:0) w meczu 2. kolejki grupy C Ligi Europy. Gola na wagę zwycięstwa dla mistrzów Polski strzelił w 31 minucie Mahir Emreli. To drugie zwycięstwo Legii w fazie grupowej. W swoim pierwszym spotkaniu drużyna z Warszawy wygrała 1:0 ze Spartakiem Moskwa.

W drugim czwartkowym meczu grupy C Napoli przegrało ze Spartakiem 2:3 (1:0).

Legia jest liderem grupowej tabeli z dorobkiem 6 punktów. Drugi jest Spartak (3 pkt.), a trzecie Napoli (1 pkt.).

Następny mecz Legii 21 października w Neapolu.