Urząd Marszałkowski poszukuje młodych i zdolnych

Trwa kolejna edycja programu „Praktyki u Marszałka”. Od lipca do końca września na studentów czeka 100 miejsc w urzędzie marszałkowskim w Warszawie oraz jego delegaturach.
– Miesiąc praktyk w urzędzie to okazja do zdobycia ciekawego doświadczenia i jednocześnie sprawdzenia swoich umiejętności – mówi marszałek województwa Adam Struzik.
– To co ważne praktykanci w urzędzie otrzymują wynagrodzenie oraz szansę na kontynuowanie kariery – zaznacza sekretarz województwa i jednocześnie dyrektor urzędu marszałkowskiego Waldemar Kuliński.
– Obecnie kończy się nabór do programu. Za kilka tygodni rozpoczną się rozmowy rekrutacyjne – dodaje zastępca dyrektora urzędu Wiesława Miecznikowska.
Tylko w ubiegłym roku na praktyki do urzędu marszałkowskiego zgłosiło się 237 osób. We wszystkich dotychczasowych edycjach wzięło udział już ponad 390 studentów.
Mikołaj Michalecki