Home / Wiadomości  / Polska odpadła z Euro 2020. Przegraliśmy ze Szwecją 2:3

Polska odpadła z Euro 2020. Przegraliśmy ze Szwecją 2:3

W rozegranym w Petersburgu meczu grupy E piłkarskich Mistrzostw Europy Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3.

Już w 2. minucie meczu Polska zaczęła przegrywać. Podopieczni selekcjonera Janne Anderssona objęli prowadzenie po golu Emila Forsberga.

Od 59. minuty Polska przegrywała ze Szwecją 0:2. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Emil Forsberg.

W 61. minucie wynik zmienił się na 1:2, bo bramkę zdobył Robert Lewandowski.

Od 84. minuty Polska zaczęła remisować ze Szwecją 2:2, bo drugą bramkę zdobył Robert Lewandowski.

W doliczonym czasie gry drugiej połowy bramkę dla Szwecji zdobył Viktor Claesson (90+4′).

Polska przegrała mecz 2:3 i tym samym odpadła z Euro 2020.